Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Animovane updatovanie a podobne srandicky ma nezaujimaju, podstatne su ine veci,
  -ako su na tom mapy? V beta1 boli u nas nepouzitelne a plne chyb, zmenilo sa nieco?
  Aku nahradu za street view od Google ma apple v mapach?
  -faszbug ma tiez nezaujima, da sa uplne odstranit v iOS6?
  -ako ide safari? App store ?

  Tywoe, ja si porad rikal, proc vam rikaji iOvce…. Nevadi, ze v iPhonu neni a nebude flash, mass storage, plati se za kazdy, jinde samozrejmy prd, ale hlavne, ze mame animovanou ikonu… Mein Karl Gott… :-/

  Darmo tu budes urazat do iOvci aj tak je to najkvalitnejsi system aky je na trhu a ak si myslis ze ked tam 30 zasuviek na neviem co vsetko tak si HERO tak sa prosim prebud. Este ze to pises z WIndows :).

  Víš jak se to říká janre Ovci poznáš tak že s ovcováním jako první začne… a ona je pak škoda se ozývat…
  Proč se vzrušovat s členem největšího stád na světě :D

  Billionarie:

  Človeče a načo by tam bol flash? Flash je mŕtvy. Dodnes je to najhnusnejší soft na každom počítači, ktorý len zahrieva a Jobs veľmi dobre vedel prečo tam nieje. Flash už padol dávno a necelý rok, aj samotné Adobe priznali, koniec vývoja tohto programu, všetko pôjde cez HTML5.

  Zrejme nevidíš význam takého detailu ako je animovaná ikona. Mnohí sa radujú preto, lebo to mnohé naznačuje, mnohé môže zmeniť, alebo aj nič. Je to proste diskutabilné a názory budú rôzne, uvidí sa časom, ale určite by som neodsudzoval niečo čomu nerozumiem, len za to, že tomu naozaj nerozumiem a len si to myslím.

  Animovaná ikonka při ota updatu vůbec ale vůbec nic nenaznačuje. Ani mě nenapadlo, že to je novinka. Dělal jsem dnes ota update poprvé a nenapadlo mě že v iOS5 ta animace nebyla.

  Animované ikonky na ploše Springboardu by bylo něco absolutně strašného. O dost horší než animované pozadí.

  Zo Cydie som si kedysi stiahol animovanú ikonku aplikácie Hodiny. Ukazovalo to aktuálny čas na tých ručičkách hodín. Podobné som videl aj na počasie. Tam by sa to celkom hodilo.

Vložte vlastní komentář

celý text