Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pekny trapas s tým zaseknutim..ako taflicka na krajanie zeleniny pre starú mamu ideálne. Žiadna firma sa nikdy nedotiahne na iPad..lebo Apple to jednoducho vie spraviť tak aby to bolo dokonale.

  :D na prezentačke aby im to zamrzlo? :D haha klasika z dielne Microsoft-u. Každopádne bude to trvať veľmi dlho kým niekto príde s niečim lepším ako je iPad. Predpokladám, že to bude zase Apple a prekoná sám seba :p

  Mě se Microsoft Surface líbí, vypadá jako velmi kvalitní a použitelné zařízení, konečně dostane iPad konkurenci.
  A co se týče toho zamrznutí OS, tak přesně tohle se stalo, když jsem se v iStyle informoval na Mac a prodavač mi předváděl, jak se pracuje s iMacem, došlo k dokonalému zamrznutí, které musel vyřešit násilným vypnutím a po zapnutí se objevila hláška KERNEL PANIC. Ovšem od koupě Macu mě to neodradilo, protože KAŽDÝ OS může vytuhnout a KAŽDÝ SW se může zhroutit.

  Faramir – Máš samozdřejmě pravdu… ale přímo před zraky celého světa to moc dobrá raklama není… hlavně u OS od applu to nebude ani tak časté jako u win..

  Kdo četl knihu Jobse tak ví moc dobře že už párkrát v začátcích prezentovali něco co nebylo hotové a spíš byla náhoda že to zrovna při prezentaci šlapalo jak má. Ale je pravda že tak velká firma by si to měla nechat ujít teď jim to daj všichni sežrat. Pozornost šlo odvést kecáním a přitom jít pomalu ke stolu s jinými tablety. Každopádňe tablet uvádějí úplně blbě a jen na šířku. Proč?

Vložte vlastní komentář

celý text