Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    V článku máte chybu v této větě: Právě možnost aktualizovat systém přímo z Mac OS X 10.6.8 Mountain Lion je poměrně velkým a milým překvapením. Má tam být snow leopard.

    Nevi někdo jak to bude a updatem ted zakoupenych počítačů, připadne lionu na USB fashce, bude update zdarma nebo se bude muset mountain lion platit?

    Zatím jediné, co se mi na ML líbí, je Dictation. Pokud bude v češtině, nebudu s aktualizací váhat, jestli však čeština nebude podporovaná, aktualizaci si hodně rozmyslím a počkám na pořádnou recenzi. Je jasné, že je nesmysl používat starý SW, ale ML pro mě osobně nic nového vlastně nepřináší. Své dokumenty do cloudu opravdu dávat nebudu, chci instalovat programy bez jakéhokoliv omezení, notifikace už mám díky Growl, Facebook a Twitter mě nezajímají a nechci, aby se mi kontakty z těchto sítí integrovaly do normálního adresáře, na Macu nehraju, protože na to nemá výkon, hry hraju na výkonném Win PC a hříčky typu Angry Birds mě nezajímají, nehraju je ani na iPadu. Spíš bych uvítal jiné věci, jako třeba možnost používat Time Machine společně s Windows Server přes SMB protokol, lepší správu RAM, možnost nastavit si gesta na Magic Mouse systémově a nepoužívat k tomu Better Touch Tool a podobně.

    Docela me mate ze po nainstalovani ML se pri praci v siti zobrazuji jen Public Foldery dalsich pocitacu.Moznost dostat se na dalsi slozky zmizela.Nastaveni na ostatnich strojich je stejne.Taky se mi nepodarila synchronizace dokumentu (napr.iWork) s ostatnimi stroji pomoci iCloud .To ze musim dokument nasharovat v iPhone do iTunes,potom synchronizovat s iTunes na MacBooku a pote nahrat do iWorku – to neni synchronizace.Neprisel jsem na to jak to urychlit :-(

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.