Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak vo videu to vyzerá dosť dobre, som veľmi zvedavý na mapy od apple a len dúfam, že urobili správny krok, keď upustili od googlu.

  Mapy jsou mapy, ale navigace je navigace. Na např. NAVIGON v iPhonu to nemá.

  NAVIGON v iPhone a maximální spokojenost !!! Příklad NAVIGON EUROPA přes 40 zemí – člověk si kdykoli na Wifině stáhne jakoukoli zemi jako dílek do puzzle. Je to pohoda. Navigon dovede až ke dveřím klidně v obřím městě s dlouhýýýýými ulicemi a dovede až ke dveřím v malých vesničkách i na samotě u lesa. Dovede k firmě XY, k obchodu YZ. Pokud něco neví Navigon (firmu, obchod, klub), využije po stisknutí tlačítka Google (vezme si info z vyhledávače Googlu) a šup už naviguje. 
  [R^] Navíc iPhone se přes stereo BLUETOOTH propojí s audiosystémem v autě, klidně přes něj hraje v reproduktorech auta hudbu z iPhonu (jeho „iPodu“) a hlasové povely z navigace do té hudby iPhone krásně mixuje skoro jako profi DJ (ztišení hudby + povel z navigace + zesílení hudby). Prostě luxus. Zkoušeli jsme několik navigací v luxusních autech (zakázkovky auta nad 2.000.000) a na ty dobré navigačky v iPhonu to prostě nemá.

  Já jsem s Navigonem také spokojený, jen od verze 2.0 se mi někdy stane, že se opožďuje a ukazuje mi, že jsem na místě třeba půl kilometrů zpět. Když zastavím, tak mě plynule dojede, ale ve městech, když se tohle stane, je to nepoužitelné. Dřív to nedělalo. Vypadá to na nějakej systémovej leak, po restartu iphone to již nedělá.
  No a k tématu. Tyhle nové google mapy vypadají luxusně. Jsem zvědavej s čím vyleze Apple.

  Ten problém je zvláštní. Máš tam čerstvou 2.0.1 ? I na iPhonech 4 jsem neviděl problém a to ani v husté zástavbě (Ostrava, Praha, … ) a máš ho za jízdy na skle? Když byl třeba dole u řadicí páky, pak už jsem viděl pochybení.

  Funkce Navigonu znějí dobře. Mám ale problém s načasováním pokynů. Používám TomTom Evropu a tam je pokyn vždy přesně když ho potřebuju (dostatečně dopředu – když jedu rychleji než je povolená rychlost, tak je i dříve). U Navigonu mám Česko, nemůžu si pomoct, ale je to prostě pozdě! A často i zbytečně po vedlejších trasách. Možná je to o zvyku… Jak jste na tom Vy?

Vložte vlastní komentář

celý text