Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ta poslední věta je trochu nevhodná. Třeba S2 se nepodoba a vy ji do tech 120mil hned pocitate. Tu posledni větu bych si opravdu odpustil :-/.

  podle me se zkratka inzenyri ze Samsungu leta snazili vyvinout neco temer dokonaleho a tak neni divu, ze jim ve vysledku vznikl iPhone.

  Vzdyt ve snaze o vytvoreni dokonaleho tvaru take vzdy vznikne koule :-)

  Trochu zavadzajuci nadpis, Samsung nepredava len Galaxy S1 a S2 a celkovy pocet predanych teledonov ma urcite vacsi, to by nemohol byt jednicka na trhu.

  SAmsung predal za 2 roky Galaxy S a Galaxy SII 50 mil. Apple za 4 roky 120 mil. Samsung dalej ma serie Galaxy ACE, Y, … a tie sa tam nezaratavaju ale je to v podstate jedno. iPhone je ludovy telefon pre kazdeho alebo sa aspon snazi byt.

  pobavilo me pocitani hrusek s jabkami: 50 mil hrusek za 2 roky + 70 mil jablek za pul roku = 120 mil kusu neceho s dotykovym displejem ;-)

  V názvu se mluví o Galaxy S a v članku je to porovnáno takže tu nic zavádějícího nevidím. Nikde tu není zminka že se jedná o celou serii Galaxy, ale jde o porovnání vlajkových lodí tak co to tu plácáte. Akorát na obrázku není ani S( které vlastnim) ani S2. Jinak je, ale vidět že Samsungu se kopírování vyplácí a tržby S3 budou možná zase vyšší i když ne mnoho lidí už chce tak velký mobil.
  Pachole: mám strach že Samsung telefon vyvíjí…nad tím bych se opravdu zamyslel při srovnání mobilů pd příchodu iPhone.
  Članek který potěší jablíčkáře, ale na jiných serverech se stejně všude piše jaký je Samsung jednička. Přitom to samozřejmě stále není pravda v pravém slova smyslu.

  Cituji: Zcela objektivně je však nutné dodat, že pro společnost Apple je mobilní telefon iPhone jednou z nejpodstatnějších položek v jejím portfoliu a prodeje telefonů pro společnost představují největší procento v jejich ziscích.
  —-
  Přesně před měsícem jste psal, že zisky Apple z prodeje mobilních telefonů jsou 22mld USD. Apple ale údajně vygeneroval zisk v posledním roce zhruba 100 mld USD. To přece nevypadá na „nejpodstatnější položku“. Je to asi pětina. Myslím, že nejpodstatnější bynys Apple je kupodivu prodej médií a aplikací, čili sluby iTunes. Nakonec zanechme spekulací, můžete podíly na ziscích z jednotlivých „profesí“ Apple upřesnit správnými grafy. To se určitě vyplatí.

Vložte vlastní komentář

celý text