Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tie crash testy su uplna absurdita..porovnavat sklenene telo iphonu s plastom samsungu, to je akoby som hodil na zem sklenenu tabulu a plastovu, a vravel ludom, nech si radsej kupia plastove okno, lebo ked vam vypadne z pantov sklo, tak sa lahko rozbije

  Hh test právě ukázal, že né vždy se sklo rozbije.. Nebo sem asi koukal na jiný video než vy.

  Každopádně každý pád je jedinečný a pokud bych chtěl vyvozovat závěr, tak musím takhle upustit 100 úplně nových zařízení, aby to měla néjakou vypovídací hodnotu.

  Můj osobní závěr z mé iPhonové praxe je, že někdy se rozbije a někdy ne a nezáleží vůbec na ničem. Je to prostě jen náhoda.

  Test nedokazuje, ze sklo se pri dopadu rozbije. Test dokazuje, ze po podobnem dopadu touchscreen vstva i samotny display iPhonu funguje, ale u Samsungu vubec. Problikla ji tam polovina displeje, ale pak displej i  touchscreen prestali fungovat uplne. (nefungoval ji ocividne ani home button (rekla home screen, ale prerekla se).

  Ze Samsungu nevypadla baterka, ale odpadnul zadni plastovej kryt, kterej ale sel dat bez problemu zpatky.

  Jinak souhlasim, ze testy nemuzou byt nikdy stoprocentne objektivni, ale stejne by se meli (pro orientaci) provadet.

  No, podle mě to proč S3 odešel displej úplně je to, že je prostě daleko větší. Kdyby tam pustili ipod nano (dejme tomu o podobné hmotnosti), tak to sklo neprdne vůbec nebo bude tam rozhodně menší šance. Tak jako tak, jsou tyto crashe k ničemu i kdybych jich udělali 100, tak pointa?:)

Vložte vlastní komentář

celý text