Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mam taku obavu ze tu vyladenost systemu a nadhernu plynulost neohrozi ziadny Android ani Kindle Fire. Bohuzial. treba skutocne najprv vyskusat. O cene sa nebavne, vzdy tie lacnejsie zariadenia nestali za nic, ale tazko sa to vysvetluje SOCKAM.

    jan: no ono je to opravdu třeba nejdřív vyzkoušet. Nevim proč by ti co maji droid měli bejt socky. Já mám tablet s droidem (TF201) a iPad bych nechtěl. Je to o prefencích. U mě třeba poměr stran displeje a uzavřenost iOS. (rozhodně tu nechci rozpoutat diskusi jakej systém je lepší, toho je na netu dost)

    TF201 – preference. Jo, to dává smysl. Tablety 16:9(10) jsou primárně určené na film. Veškerý další obvyklý obsah, použitelný na tabletech, je ve formátu 4:3. Opačné používání je tedy jakýsi tabletí masochizmus :-) Ta argumentace o uzavřenosti Apple OS jako negativu je takový umělý mýtus. Už jen zodpovědět v čem je vlastně jakože uzavřený a čemu to jakože vadí, je balancování bez logických argumentů. Definice „socka“ je trapnost. Kindle doposud stavěl svůj tablet-byznys na „černobílých“ čtečkách, úspěšně, avšak daleko od použitelnosti obvyklých tabletů a-lá iPad. A najednou vtrhne na trh s jediným skoroklasickým tabletem, více upraveným na obvyklé to „tabletění“. Pořád je to ale děsnej hybrid, který brutálně překopal Android k „obrazu svému“ a na to také může dojet. Nejspíš na tom mnohé nepojede ani z Android-Store :-) Nemá prostě svůj vlastní, souběžně s HW vyvýjený OS. Prostě počkejme a uvidíme.

Vložte vlastní komentář

celý text