Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Google Maps již jsou ve 3D a hlavně jsou integrované do obrovské spousty webových stránek, například v sekci kontakty je hned okýnko s interaktivní google mapou – tohle nemůže apple překonat ani kdyby se roztrhal.

    No hlavně aby ty mapy šly otáčet ručně okolo osy a ne jako nyní, když manuálně to nelze a s aktivací kompasem ano. Otáčet celým iPadem jako starou mapou není moc HANDY. Inspirace v Google Earth, kde to točit lze, by v iOS-6 neškodila.

    Počul som všeličo, ale v živote som nepočul, že Apple niečo nemôže prekonať ;) Chlapci zo Samsungu síce dávajú každý den na trh nový mobil so 100MP foťákom a 16 jadrovým procesorom :) no Apple príde raz za rok, predstaví nový iPhone a jeho funkciami a genialitov Samsung a firmy podobné predbehne minimálne na daľší rok :)

    Jestli to tak, opravdu bude zákazník v ČR přijde o spoustu funkcí, které Google mapy mají, např: zobrazování provozu na silnicích. Beztak ty mapy budou zase hlavně pro Amíky. Tady u nás si s iPhonem neškrtneme.

    Sagoš: opravdu jsou google mapy 3D? A kde? Rozhodně to není to co tohle. S funkcemi a omezeními pro ČR ale je docela možné do začátku počítat. Nicméně na stránky googlu můžete zajít vždy nebo bude aplikace. Postupně se google odbourá úplně-snad. Nebo přejít na Android.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.