Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Lukáš: pokud to nemáš v mp4ce, tak iDevice nepoužije nativní akceleraci a trhá se to nebo není zvuk apod. Mám radi BuzzPlayer než tenhle. Navíc v buzzplayeru si nastavíš kódování titulků obecně a zde jsem musel pro každý film nastavit kódování navíc buzzplayer umí i stahovat a teď vydali update, kde můžeš rozbalit rar archív :)

  AVPlayer mám na iPadu 2,
  přehrávač dále umožňuje zaheslování složky, výběr audio stopy v mkv.
  Co mne mrzí, že se neumí připojit např. přes sambu na NAS a přehrávat z něj, jako to umí jiné přehrávače, bohužel ne tak dobré jako AVPlayerHD.

  Ja jsem donedavna pouzival CineXplayer, ale uz me zacal stvat, protoze se poradne kousal a video se prehravalo strasne, titulky nesedeli..dnes jsem si precetl tenhle clanek a hned jsem zkusil…a muzu rict, jsem moooc spokojenej…:)

  Můžu se zeptat, napokolikate kliknutí vám to do toho přehrávače přejde ? já to musím asi 50x zmačknout a po půl hodině když je štěstí tak se mi to tam objeví

  Pokiaľ chcete prehrávať FullHD video (škúšal som na iPhone 4) tak použite XBMC (Cydia App) … 720p mkv je absolútne bez problémov, 1080p niekedy v náročnejších scénach trochu pocukáva, ale nieje to nič strašné. Predpokladám, že na iPad 2/3 a iPhone 4S to už bude bez cukania.

Vložte vlastní komentář

celý text