Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Snížení ceny by nebylo špatný, ale dle mého názoru nejde tak o cenu produktu jako o to jak se Apple chová celkově kdyby se jen trochu zamyslel tak by zjistil že se soudit s každým za každou cenu nemá smysl a v očích konečných zákazníku to nedělá dobře.Já Apple přístroj nemám a ani ho zatím nechci a to z toho důvodu že se mi zdá politika Applu dost nevybíravá. Produkty má jistě zajímavý, ale? Já bych změnil přístup Applu jako takového.Na mě působí tato firma dost negativně, proto nekupuji výrobky Apple.Jo a reklama jako taková má být vtipná příklad třeba T-mobil TA BLE TY:-)s pozdravem Mirek. LIDÉ SE CHTĚJÍ BAVIT.:-)))))))

    Myslím, že reklama nemusí být vtipná. Reklamy od Applu jsou takové, aby lidi upoutaly přesvědčili lidi, že ono propagované iDevice potřebují a že ho musí mít. Nevím jestli nějaké TA BLE TY někoho přesvědčí. Hezký den

    Dulezity je, aby Apple dodrzoval pravidla evropskych smernic a stale je neporusoval i prez to, ze byl upozornen a nasledne proveren inspekci pro porusovani prav spotrebitelu. V tomto smeru je chovani firmy Apple nepripustne a je to snad prvni vec, kterou by mel napravit.

Vložte vlastní komentář

celý text