Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    iPad mini je naprostá hloupost. Vůbec to nedává smysl. iPad 2 se vyprodává za 399 dolarů a iPod Touch stojí 199 dolarů. Kolik teda bude stát iPad mini? Pokud 299 dolarů a mín, tak tím zabijí iPod Touch a víc stát nemůže, protože si lidi radši koupí větší a výkonější iPad 2.

    Taky mi to nedává smysl a moc neberu co by to mělo teda přinést. Rozložení ovládacích prvku v aplikacích by nemohli jen tak zmenšit. Rozložení a velikost ovládacích prvků by muselo být uzpůsobené přímo na tuhle verzi… apple by začal své portfolium fragmentovat a ztrácet svou výhodu proti konkurenci. Zrovna teď když změnil rozlišení iPadu. Nabídnout lidem levnější verzi „SE“ verzi… To není moc Apple

    Mne to naopak dava zmysel. iPod touch uz rok a pol nebol updatovany. Mozno uz novy model nebude a po vydani mensieho iPadu sa len dopreda a skonci. iPad mini 8GB moze stat 249 USD a iPad mini 16GB moze stat 299 USD. Bude to viac ako 199 USD za iPod touch takze Apple znova zarobi. iPad mini moze byt urceny aj pre deti do skol namiesto ucebnic. Ak ho vydaju do konca augusta, tak stihnu zaciatok noveho skolskeho roka.

    A mne by prave mensi iPad vyhovoval. Aktualny rozmer je pre mna prilis na kazdodenne tahanie. A nic by sa hadam ani v systeme nemuselo menit, keby jednoducho zachovali rozlisenie ako iPad1/2.

    Jednoduše stačí zmenšit iPad1 a máme tu levný tablet který slušně dostačuje na většinu věcí. Grafika se nemění jen se zvýši hustota bodů. Ovládat to ještě půjde toho se nrbojím. Zkuste si zavíracím gestem zmenšit příslušnou aplikaci. Půjde to a povede se přitlačit konkurenci. Nemusí se vyrábět masově jako veký iPad

Vložte vlastní komentář

celý text