Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chybička se vloudila…

  Díky za rychlé info, už jsem závislý na kontrole LSA hned po půlnoci, kdy vyjdou nové články…

  Dnes mám ale docela zásadní poznámku… opravdu bude mít nový iPad tloušťku 95.0 mm, čili 9,5 cm?;)

  Stane se… jinak díky za skvělou práci LSA.. díky tomu jsem závislák..:)

  Je mi jasné že je tahle zprava převzatá, ale to vás to vážně ani netrklo? Kontrolní otázka soudruzi, kolik pak milimetrů má jeden centimetr. :) Hliníkovou cihlu bych využil jen jako zarážku pod kolo auta.

  ??? Opravte si to: 86,9 mm = 8,69 cm. To by byl iPad pekna cihla. Ma to byt 8,69 mm. Sdeleni ma byt, ze novy iPad 3 bude o mene nez 1 mm tlustsi nez je iPad 2.

  I kdyby to mělo i o 20cm více, nejsou tu jiné faktory? Jak se to dobře drží? Jak to dobře vypadá? Bolí z toho držení ruce? Je to jen číslo, iPod Touch je extrémně tenký, ale co jsem slyšel (nemám s ním vlastní zkušenost), tak se hůř drží – tlačí na ruku.

  Hmmm, jestli to tak bude, tak předpokládám, že můj zadní kryt, kombinovaný s držákemm na stěnu a držákem do auta asi za 2.600,- můžu hodit do koše, protože nový iPad do něj nepůjde :-(

  A co když bude sklo naopak ještě vyčnivat a bude silnější. Jobs by je dotlačil k tomu že by to bylo o těch 0,8mm tenčí. Teď už jen záleží jak to zdůvodní oproti konkurenci a hlavně jaká bude váha. Tloušťka by až tak nevadila.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.