Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple ví, že vše musí být dokonalé. A obal přesvědčí víc, takže předpokládám, že se stále drží toho, co již zavedl Jobs – prezentace především. A sice už to nebude Jobs, ale tyto tři ikonky tam zkrátka nejsou jen tak :-)
  Děkuji za článek – nevím, kde se to přesně nachází – a stejnou ikonku mají mapy v iOS, takže mě napadla nová verze map – ostatně i to je možnost. Kalendář je vcelku jasný – a s tím keynote-m jsem si opravdu nebyl jistý, co to může znamenat :-) Osobně mám Office2 HD – a sice je zřejmě Pages lepší, když jsem hledal office program, tak jsem považoval pages za program pro tvorbu stránek, nikoli dokumentů. Do budoucna plánuji zkusit i ten, ale bojím se, že po jeho koupi bych nedělal nic jiného :-)))

  Ještě k předchozímu článku – ohledně home buttonu, nemohlo by to být tak, že fotili druhou stranu iPadu, takže home button není vidět? Myslím, že ani není potřeba – nicméně pokud mám zpocené ruce, tak se snažím na displej nesahat, protože potom tam jsou nepříjemně na světle vidět otisky – a home button tedy využívám.

  „…na které bude představen iPad 3…“
  Ja mam uplne obavy, ze je kolem toho hype stejnej jako iPhone 5 a pak bude vetsina lidi zklamana…opravdu bych radsi psal „…na které bude pravděpodobně představen iPad 3…“

  Pokud ovsem Apple potvrdil iPad 3, tak se omlouvam za zcela zbytecny komentar :)

  Nech je tam uz predstavene cokolvek, podla tej fotky z pozvanky, pokial to nie je retus, tak su jasne viacere veci. Nahodil som si pozadie ake je na pozvanke aj do svojho Ipadu a mozem potvrdit ze Ipad je podla usporiadania kvapiek na fotke s velkou pravdepodobnostou na STOJATO, co provokuje otazku kde je home button. Otacal som ho do vsetkych stran a jednoznacne to sedelo na portrait rezim, co znamena ze Keynote bola posledna ikona a tesne za prostrednikom je roh Ipadu3. Btw aj vizualne stvarnenie spodneho docku vyzera inak. Zvedavost rastie :)

  skoty: nechtěl jste napsat“ Skvělý článek, ale máte tam chybičku. Nemá tam být doménou?“ jednu opravuješ a sám píšeš kraviny… když řiťopich tak se nejdříve mrkni na svůj tech :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.