Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  pán Zavřel prednedávnom ste písali ako apple zneužíva deti pri výrobe a zlé pracovné podmienky a dnes píšete, že to len zamestnanci zneužívajú verejný záujem o spol. apple.

  tak ako to je?

  Pán Štyrák, pokud pozorně čtete veškeré články, víte, že o tom, jak zaměstnanci využívají Apple jsme informovali již dříve. Osobně jsem v Číně ve Foxconnu nebyl, řídím se tedy informacemi tak jak přicházejí. To že se ukáže něco co pak není realita a ukáže se to u zdroje opravdu neovlivníme. Jsem rád, že jak si můžete přečíst v dalším článku, stejný názor mělo 250 000 000 lidí, kteří podepsali petici….

  By byl Foxcon na palici kdyby tam ukázali ten bordel nějaký kontrole, prostě jen čekali kontrolu tak děti nahradili dospělýma, uklidili, pohrozili a je vymalováno =)

  1) Z informací od FLA z tohoto článku jsem se dozvěděl akorát to, že si zaměstnanci Foxconnu nemají na co stěžovat, protože jinde v číně jsou na tom o hoodně moc hůře.. Zajímalo by mě, jaký názor by FLA měli, kdyby srovnávali s předními evropskými a americkými továrnami.. To, že jsou podobné podmínky v Číně normální znamená, že lidi z Foxconnu se mají dobře, protože jsou nad průměrem? Hnus.. :(
  2) Co s tím má Apple dělat? To si má jako kontrolovat všechny fabriky, kde má zakázky, jestli je se zaměstnanci nakládáno fér? U nás ve fabrice často objednáváme díly z Koreje a dalších zemí, a je nám upřímně úplně jedno, jestli to vyrábělo dítě, nebo děda na soustruhu z padesátych let.. Je nám to jedno, protože s tím stejně nic neuděláme, i když jsem už měl možnost vidět, jak to v takových provozech vypadá, a nejednou už jsem byl zděšen.. Nechce oněch 250 000 000 lidí, kteří podepsali petici rovnou, aby Apple změnil svět k lepšímu a staral se o každého človíčka, který vyrábí objednané díly? :(

Vložte vlastní komentář

celý text