Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Říkám si, to snad není možný, jak to mohli ti hackeři tak lehce prostřelit. Pak mé oko spatřilo slovo ,,Internet Explorer“… Od té doby nemělo cenu číst článek dál, jen kejvat hlavou :D

    Jestli hackeri ziskali pristupy az po prolomeni ochrany nejakeho serveru, tak dle bezpecnosti je naprosto irelevantni zda maji pro pristup heslo Foxconn2 nebo u2jkS3xk. Souhlasite se mnou?

    Samozřejmě, ale tam šlo o trošku jinou pointu v tom článku, souhlasite semnou vidte? Pristup lze ziskat pomoci prihlaseni, stacilo tedy uhodnout tyto jmena a hesla, no to by trvalo dlouho, takze to udelali tak ze se nabrourali do serveru kde ziskali vypis hesel a jmen. Ovsem je usmevne, ze spolecnost, ktera nuti sve zakazniky v hesle pouzit kombinaci nekolika cisel a pismen a musi mit minimalne 8 znaku to heslo, sama pouzije takto „stupidni“ udaje :) To byla pointa :)

    Souhlasim :). Urcite je to heslo slabe, ale moznosti jak se to mohlo stat je nekolik. Treba to heslo nastavila sikovna asistentka, pote ho jiz nikdo nepotreboval zmenit.

    Jasne, hlavne ja si osobne mylsim, ze to jsou mozna tak udaje kde najdete faktury a nejake dalsi veci, jenz nic neznamenaji. Rozhodne tam nikdo neposila nakresy a montazni dily noveho iPhone/iPadu.

Vložte vlastní komentář

celý text