Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Jednoznačné vítězství Apple: 1) kvalita 2) stabilita 3) spokojenost uživatelů 4) aplikace, AppStore 5) široká škála příslušenství (tisíce) 6) podpora 7) aktualizace

    Souhlas až na 7. Chápu, že je třeba zákazníky tlačit do nového produktu, ale např Windows 7 naistaluješ i na pět šest let staré železo, ale iPad 1 nebo iPhone 3G se po posledních aktualizacích stává veeeelmi pomalým zařízením. Stejně tak se mi nyní u Lina točí kolečko častěji než dřív. Nechci obhajovat Windows, ale myslím si, že tady má Apple ještě co dělat. Stejně tak si myslím, že původní jednoduchost iOS se začíná pomalu vytrácet. Ale je to jen můj pocit ;-)

    @Dave: no myslim, ze tady michate jabka s hruskama, protoze nejde porovnavat vyvoj pocitacu a mobilnich zarizeni. U pocitacu prece jsem taky schopen jit vyrazne dale do minulosti, nez u mobilnich zarizeni. U tech mobilu je to skoro jeste vice ve prospech toho Applu, protoze zkuste nainstalovat nejnovejsi Android jenom na 2 roky stary mobil, to tedy ani nahodou.

    @DAVE: Nevím jak to děláte ale mám 3roky starý MacBook a Lion na něm běží naprosto perfektně. To samé iPad a iPhone 3GS s nejnovějším iOS fungují hladce a bez problémů.
    Ovšem je pravda, že do žádného zařízení neinstaluju kde jakou kravinu na vyzkoušení.

Vložte vlastní komentář

celý text