Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    od první alpha verze jsem používal chrome s vědomím že firefox až do verze 7 prostě je na macu pomalejší atd… od verze osm jsem přešel na firefox a musim kluky pochvalit je zpět v plné síle.

    Tak ja mam uz Firefoxu plne zuby. Bol som s nimi od 0.X verzii na windowse ale cim dalej som viac a viac sklamany. Prednedavnom sa chvastali ze ako bude zrat menej RAM. A kde som? Otvorim cez den aj 50 kariet a zrazu zacne mac sekat pozriem a volna ram 100MB zo 4 GB killnem uz len jednu kartu vo firefoxe a mam hned volne 1.5-2.5 GB. Kde teda udelali soudruzi chybu?

    to hurfo: jQuery a podobne opicarny dnes zerou silene rammky a s tim nic vyvojari prohlizecu neudelaj, nestuale se musi vsechny ty animace ukladat a pro efektivnost a rychlost webu je to do rammky. Roste narocnost obsahu webu i kdyz narocnost prohlizecu klesa.

    hurfo: tak asi po tydnu co jsem mac nevypl ma firefox 470MB + flash plugin 189 MB karet mám otevřeno 12. 1. paměti jsou dnes opravdu hodně levné, 2. když vím že jsem hardcore browser 50 karet to je fakt kalup najednou v prohlizeci tak snad i ocekavam zvysene naroky na pamet. 3. firefox se od verze 7 rapidne zlepsil

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.