Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja to zkousel a vadi mi, ze pri posilani fotek se automaticky zmensily. Hledal jsem, ale nikde jsem nenasel moznost posilat fotky v plnem rozlyseni.

  tak som sa tesil pri citani clanku, ze vymenim mne nevyhovujuci icloud za ten od mkrvosoftu, a na konci sa docitam, ze ipad podporovany nie je:D nuz, snad sa to coskoro dostane aj tam

  Uložil jsem tam PDF a poslal si odkaz jako sdílený dokument. Přišel mi odkaz, ale po jeho nakliknutí se v Safari iPadu otevřelo bílé okno a nic víc… Zlatej iDisk, bohužel v agónii… Co já bych dal za placené pokračováni celého MobilMe!!!

  „Došlo k dočasným potížím se službou. Opakujte akci. Pokud se tato zpráva zobrazí znovu, opakujte akci později.“

  Microsoft je prostě Microsoft :-D a optimismus autora nesdílím. Nevím, jestli je výhrou ukládat svá data právě sem. Uvedenou hlášku obdržím vždy poté, co souhlasím se smlouvami na SkyDrive – takže asi nic pro mě… ;-)

  Kdyby to fungovalo jak ma, tak bych to mozna i vymenil za dropbox … ale nejdou tam nahrat videa 1:1, ale prekonvertuji se z mov do mp4 … Takze o nicem, chci si videa zazalohovat, ne zk*rvit kompresi … a nebo jsem alespon v nastaveni nenasel, ze by sla komprese vypnout

Vložte vlastní komentář

celý text