Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vážený pane Zavřele, nezlobte se, prosím, ale ty hrubé pravopisné chyby Váš jinak obsahově a slohově zajímavý článek značně degradují…viz „Steve byl posedlí, zvyklí…“

  Jééé MartinJ, neřešte nějakou prkotinu, kterou dost lidí přehlédne, buďme rádi, že se někdo stará a pracuje na těchto stránkách, leckdy se informace chce dát co nejdříve a prostě tam občas nějaká chyba bude. No tak ať mě to nevadí, hlavně, že mám informace. Mimochodem jeden z důvodů proč jsem já přestal psát pro komunitu okolo počítače AMIGA byly neustálé urážky a nadávky, že někde byla hrubka. Nikdo mi nepoděkoval za práci kterou jsem dělal zadarmo z nadšení a ve svém volném čase.

  JInak děkuji moc za přiblížení co mohu v knize nalézt, já jí mám na Poště a moc se těším.

  Stane se každému…myslíte, že by to Jobs na nějaké oficiální stránce Applu trpěl ? :o)I na detailech záleží :-)

  Nechtěl jsem nikoho urážet, ani nikomu nadávat.

  Jinak samozřejmě patří panu Zavřelovi i všem ostatním, kteří se na těchto stránkách podílejí, velký dík, o tom snad není sporu.

  Ano, jako čtenáři jsme tolerantní!
  Avšak chce-li pan Zavřel neustále vyzdvihovat úspěch svého serveru, musí dbát na tak základní věc jako je pravopis! Rychlost článků – ok, množství článků – ok, náročný čtenář ale žádá kvalitu!
  Jinak samozřejmě děkuji za informace o knize, chci si jí také koupit :-)

  Zajímavý článek, díky, ale žel těch zmíněných chyb si všimne skoro každý, je to látka 5. třídy základky :( Romane, možná jste dysgrafik, to není nic špatného, ale proč si článek nenecháte přečíst před zveřejněním od přítelkyně nebo kolegy? 4 oči vidí víc než 2… Shodu podmětu s přívlastkem či přísudkem vám žádná automatizovaná kontrola neopraví, protože je dělají pro angličtinu, kde to není… Ale jinak hodně zdaru.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější