Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám dotaz, je na AppleTV pouštět vlastní filmy z HDD přes sdílení, nebo pouze půjčené z iTunes? A funguje AirPlay i na iPhonu4 s iOS5 nebo jen na iPadu 2? Je to pro Čecha výhodné si ji koupit?

  Sad0man: ja ATV pouzivam uz nejakej patek a musim rict, ze to je moc dobra vec! mam prakticky vsechno propojene pres iTunes s ATV do televize, na kterou mam napojeny soundsystem takze muzu streamovat muziku, radia a i filmy (ve formatu pro iTunes – tedy kodek H264 a m4v) do televize s vybornym zvukem.
  Filmy je treba bud stahnout z iTunes store, nebo prekonvertovat do onoho formatu a poustet z iTunes nebo pres iOS zarizeni (s cimz ale nemam zkusenost).
  Kvalitu zchroupe ATV jen 720p.
  Na zacatku jsem se taky dost rozhodoval, zda-li ji mam koupit, ale myslim, ze jsem rozhodne neprohloupil.

  2 SAD0MAN: AirPlay – přehrávání videa i zvuku bezdrátově prostřednictvím ATV2G funguje i na iPhone 3GS s iOS4.3 či minulým Touch se stejným iOS z aplikací, co to podporují. Často se ale zaměňuje s novou funkcí bezdrátového zrcadlení obrazovky iZařízení či programů, kdy hlavní obsah je na ATV2G a iZařízení slouží jako druhý zobrazovač/ovládač. To poslední jde opravdu jen u iOS 5 a iPhone 4S či iPad 2. Jinak protokol AirPlay nutně nevyžaduje ATV 2G (bezdrátový přenos zvuku do zvukových zařízení 3. stran či do Airport Espress napojený zvukovým výstupem dále).

  HlavaTel: cena je stejna pro celou evropu, oproti usa mas druhy rok zaruky, takze kdyz to pripoctes k americke cene, tak je to skoro to same … Pokud ale narazis i na americkou cenu, tak me to prijde v poho, na to co s tim jde delat …

Vložte vlastní komentář

celý text