Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ten článek je ze dne 19.9.2011 a stále je na webu Apple.cz stejný údaj o jednoleté záruce ( druhá je poté omezená ). Mohu se zeptat, kde jste přišel k informaci, že se jedná o chybu v překladu ? Vím, že se toto téma dvouleté záruky probíralo už mnohokrát, ale člověk se na Apple.cz ani po měsíci působení webového obchodu nedočte o dvouleté záruce.

  Výňatek ze „salespolicies“ na webu :
  http://store.apple.com/cz/open/salespolicies

  10. Omezená záruka v trvání jednoho (1) roku a zákonná práva spotřebitele v České republice
  10.1 Veškerý nový Hardware podléhá jednoleté omezené záruce na vady materiálu a provedení. Do záručních podmínek, které tvoří součást Smlouvy a jsou do ní začleněny odkazem, lze nahlédnout prostřednictvím příslušného hypertextového odkazu níže. Tyto záruční podmínky jsou také obsaženy v krabici s Hardwarem Apple. Kopii omezené záruky na Hardwarové produkty Apple, včetně omezení a výluk, si můžete přečíst před zakoupením kliknutím na příslušný odkaz níže. Záruky, které se mohou vztahovat na váš Software, naleznete v licencích na příslušný Software.

  Stále pochybuji, že se jedná o chybu v překladu

  Co se týče přijmutí reklamace, tak postup by měl být tento :

  V souvislosti s reklamací ze záruky byste měli volat v Pracovní den od 9.00 do 17.00 hodin a uvést sériové číslo vašeho Hardwaru Apple. Telefonní číslo záručního servisu se dodává spolu s Hardwarem Apple. Náklady na takové telefonické hovory ponesete vy, a to v sazbě stanovené ve vaší zemi.

  opět výňatek ze salespolicies

  S tou 2 rocnou zarukou ste vetci ako blazni, kazdy je zrazu mudry a hovori o veciach o ktorych sa nevyzna. Som pravnik a plne suhlaism s panom Zavřelom. Zaruka je naozaj dva roky Apple si moze pisat co chce, ak by sa ju aj tak snazil nekompromisne presadzovat ma na krku pekne problemy, tieto ich obchodne podmienky nemozu byt viac ako zakon! A pre sturalov ano nema na to ziadny vplyv ani t ze to posielaju z Irska- ziadny, ochranu ako zakaznik mozete mat podla irskych zakonov ale to iba v tom priapde ak by bola silnejsia ako ta ceska

  Do 4S určitě půjdu ale zajímala by mě jedna věc, bude příslušenství co jsem používal u 3G (nabíječka, kabely, externí baterie) kompatibilní s 4S ?

  Pozor, neblokovaná verze z applestore.cz neumi CDMA, tedy pokud cestujete do USA, tak si zavoláte jen z GSM sítí, což v poušti moc nenajdete … Ale cena je přijemná …

  Ono by možná stálo za to, aby se někdo podíval na rozdíly mezi us a cz verzi iphonu 4s. Ono je to totiž zajímavé, us verze umí i GLONASS, česká ne, us verze umí SiRi, česká ne. Možná je to jen nedokonalostí popisu, ale co je psáno, to je dáno. Hlavně by bylo potřeba vědět, jak je to doopravdy. Navíc se verze od operátorů může také lišit … Tak jak to tedy je?

  Souvisí nějak CDMA s 3G sítí? Jde mi o to aby byly funkční iMessage. A ještě jeden dotaz – v doskuzi čtu že US verze umí SIRi a česká verze ne. Mám to chápat tak že česká verze iPhone 4S SIRi vůbec neobsahuje ani v angličtině?

  Cmda a 3 g maj vsechny iphone 4s bez ohledu kde se budou prodavat to sami ze to ma siri ale zatim jen v anglictine. Myslis ze pro evropu budou vymejslet jiny verze?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější