Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě to sice hlásí, že už se může připojit kdokoliv, ale žádá si to nastavení Mac OS X Lion… V Předvolbách systému Lion však žádný odkaz na iCloud nemám, takže nemám co nastavovat… :-P Rada k nastavení na Aplle stránkách zatím není, takže je třeba zřejmě ještě chvíli počkat… Teda snad… :-P

  Stejný problém jako Pepa a Marek. Mám Apple ID, které mi píše, že mám nastavit v OS X Lion Preferences, kde nic o iCloud není. Dále mám MobileMe účet (různý od Apple ID) a ten mě přesměruje z iCloud do MobileMe, ale pak napíše chybovou hlášku.

  Já jsem to rozchodil!!! Mám iOS 5 a tam jsem se zkusil přihlásit – povedlo se a teď už to jde i na http://www.icloud.com. Co mi ale nejde, je nastavení aplikací Mail a Outlook na mojí adresu s příponou @me.com. Do toho mailu se připojuji přes http://www.icloud.com a tam to chce apple ID. Heslo z Apple ID mi ale v Outlooku a Mailu nefunguje :-( . Nevím, jak to nastavit a tyhle aplikace jsou pro mě klíčové….

  nevim jak vám, ale když jsem zkoumal nastavení iCloud, tak mi spadla čelist. Mám totiž přednastavený tarif na 25GB, což znamená, že si automaticky odečtou 32 EUR. Když jsem kliknul na přejít na nižší tarif, tak mi to sice nabídlo 5GB zdarma, ale nemohu to uložit…tlačítko uložit se aktivuje pouze v případě, když nechám zaškrtlé políčko s úložištěm, za které se platí…a to se mi vůbec nelíbí…já chci těch 5GB, to mi stačí…nevíte tedy jak to změnit?

  borek:proč by jsi měnil určitě jsi přecházel z me.com a automaticky jsi dostal 25GB zdarma.
  No příští rok prostě neprodloužíš předplatné

Vložte vlastní komentář

celý text