Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud máte Air, tak tam přibudou dvě další opravy. Jedna se týká problémů se startem, když je zasunutá nabíječka (nikdy se mi nestalo) a druhá s problikáváním displeje (taky jsem nikdy nezpozoroval).

  Chtel bych se jen zeptat. Mam imac 21,5 i3 a po naistalovani lionu musim rucne vzdy pripojit wifi sit. Router jsem restartoval i wifi zadal znovu a nic nepomohlo. Vzdy kdyz se pripojim tak musim nejdriv najet na wifi a kliknout na moji sit a az pote se mi to prihlasi na moji sit a mohu pracovat. Nevite cim to je?
  A jake pomuze nastaveni? U snow leoparda problem nebyl. Diky

  Ahoj vsem. Mam takovy problem po naistalovani liona, vzdy kdyz zapnu imac, tak musim vzdy pripojit svoji sit manualne, i kdyz to najde moji sit, tak se to proste na ni automaticky nepripoji a musim na ni rucne kliknout a az teprv se mi to pripoji na net. U snow leoparda takovy problem nebyl, az ted. Nepomohl ani ten update ani restart pc, routeru a ruzne nastaveni v predvolbach site. Nevite kde je problem?
  Diky

  Nainstalováno a uvidíme, chrome nadále padá. Display se ze stanby rezimu neprobudi pohnutím myši ale jen na kliknuti to mě štve nejvic :-), po probuzení ze sleep modu i nadale čekam než naběhne net. někdy musim vytahnout i UTP.

  Jak tak pročítám komentáře k Lionu, člověk si říká, že jej bude muset asi vyzkoušet sám, jinak si obrázek neudělá. Ale zatím se držím, částečně i proto, že si užívám dovolenou :-)

  Muj imac je na lionu dost nestabilni, po updatu se restartoval a objevila se blikajici slozka s otaznikem.. Jsem zvedavy jestli to vubec rozchodim, diky za ten update fakt super

Vložte vlastní komentář

celý text