Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Trošku šité horkou jehlou, tak alespoň s tím, že Lion vyjde „do konce června 2011“, něco udělejte, když už máme ten červenec na kalendáři.

  tak jsem nainstaloval. První mé pocity jsou takové že je svižnější a stabilnější. iTunes sále nepřeložený, gramatka taky zatim nepřidaná. Nápověda už je přeložena, nevim ale zatim jesli u všech applikací.

  A nainstalovat bys to rovnou nechtěl?? Ja GM verzi mám hned od včera stačí fakt google. Jinak pokud by to byl fakt problem najít hod sem mail pošlu ti odkaz…

  Ne v pohode uz jsem si to nasel a nainstaloval. Jsem prekvapeny jak je to rychle a jak to fici z pohranici proti tem predchozim verzim. Jinak chtel jsme se zeptat jak je to s licenci na tuhle GM verzi. Musim si pak kupovat, nebo mi to bude fungovat neomezene?

  Hafane,

  nevím na co nebo koho narážíš, ale až bude venku finalní verze budu první kdo si jí koupí, ostatně jako třeba všechny aplikace včetne navigonu co mám na iPhone a Ipadu i přes to že mám JB, aplikace NEKRADU.

  Minicooper: asi je tezky si vsimnout, ze jsem reagoval na TRUST a na ten jeho debilni prispevek.Pokud si aplikace kupujes, tak se te to samozrejme netyka.

  Co to meles! Ty si asi hodne vydrbana hlava kamo! Ja si Lion taky koupim, ale chtel jsem s tim uz pracovat ted a vyzkouset si ho. Jestli mas nejaky problem, tak si ho bez vyresit nekde do psychologicke poradny a nedelej ktady dusno!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější