Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  mouseho: a ten tvuj post zajimal koho? super ze to vraci protoze to je diametralne odlisny produkt a verim ze profi strihaci jsou minimalne nespokojeni ale spis pekne nasr…

  To je teda odpověď pane Valčíku. Mne by sice také zajimalo co se s verzí stalo že jsou s ni lidé nespokojeni, ale vic mi vadí, že pokud se Vám komentář nelíbí, okamžitě se pustíte do čtenáře a hrubým způsobem ho uzemníte. To se netýká jenom vás ale všímám si toho u všech vašich redaktorů. To raději komentáře vypněte. A pokud mi to teď nesmažete tak do hurá do mne.

  @Buchta – Moje reakce na komentář není nijak útočná, hrubá nebo vulgární (narozdíl od komentáře mouseho).
  Můžete mi tedy prosím vybrat tu část kde jsem jak říkáte „hrubým způsobem uzemnim“? Děkuji
  Jen pro zajímavost – komentáře nemažeme :)

  @Valčík, @mireček: Ano, dobře, že vrací peníze za něco, s čím zákazník není spokojený. Osobně mě samozřejmě zajímá, že se něco takového děje, proto jsem si „článek“ přišel přečíst. Bohužel, bez udaného důvodu je to jen polovičatá informace a to raději nevědět. Pokud Apple dokonce rozesílal omluvné dopisy, šlo nejspíš o něco závažnějšího… a mě by zajímalo co?! A to přinejmenším z toho důvodu, že se kdykoliv můžu dostat do podobné situace. Ovšem pochybuji, že mi Apple reklamaci uzná na základě mého vyjádření, že nejsem spokojen…

  @Buchta: Díky za podporu. Člověk sem chodí pro informace, ale místo toho se v drtivé většině případů dočkává článečků ve formě dvou, tří vět – nejspíš z důvodů být mezi prvními a nejnavštěvovanějšími.

  Na českém internetu je spousta webů, které se zabývají společností Apple a děním kolem, ale pouze jeden poskytuje seriozní a profesionálně zpracované informace a tento to rozhodně není. Někdy mám dojem, že je to způsobeno především příliš mladými hošíky, kteří se pustili do něčeho, co zrovna přichází do módy, ale nemají už tolik času a odhodlání dohledat veškeré info k dané problematice. Asi už není důležité jak to děláme, ale jak u toho vypadáme… Škoda.

  když nesympatizuji s př. Nokia tak nelezu na weby jí se týkající. Když se mi nelíbí jak to dělá LSA tak nečtu LSA a netlachám tu kecy jak zrovna tohle neni server který to dělá seriozně. Než aby jsi ocenil, že se mezi prvníma dozvíš bleskovou informaci tak se tu krkáš jak potrefená husa. Na to platí jednoduchá věc. Mouseho ukaž jak to děláš lépe, velmi rád se stanu tvým čtenářem :-) Takže tě zasvětím sloupec v pravo s napisem jsou novinky pár bleskových slov k aktualitě. sloupec vlevo jsou články :-)

  @Mireček Na LSA chodím z RSS, takže nepoznám, jestli jde o článek nebo bleskovku.
  Znovu opakuji – byť bleskovka, očekával bych více info, příp. pokud se plánuje vydat článek, zmínit to v bleskovce.
  Začít psát? K takovému argumentu se ani nebudu vyjadřovat…
  Věřím, že si redakce vezme příklad z konkurence a i bleskovky bude doplňovat o související info. Ocenil bych i názor redakce a argumenty. Samotné info „něco se děje“ je opravdu málo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Více bleskovek