Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    XXXX zrovna s tímhle bych problém neměl – na macrumors a na dalších velkým serverech to nazívají stejně jako my Retina, problem byl akorat v ppi, které byly původně špatně napsané.

    Apple to může dělat schválně, aby se prostě jen mluvilo o „retina“ like displeji pro iPad. Minimálně to znervozňuje konkurenci. Kdyby to. Měla být příprava na displej s vyšším rozlišením, tak by tam mělo být téměř vše ve dvou rozlišeních.

    Před uvedením iPadu 2 bylo ipad 2x rozlišení (2048 x 1536) objeveno při pozpitvání nové verze aplikace iBooks, nikoli přímo v SDK iOS 4.3. Rozpitvání iOS 4.3 potvrdilo původní rozlišení 768 x 1024. Myslím si, dvojnásobného rozlišení se u iPadu 3 dočkáme skoro jistě. Ostatně nízké rozlišení iPadu se propírá už od vydání iPhone 4 strašně dlouho se myslelo že „retina“ bude hlavní „fíčurou“ druhé generace. Nestalo se tak a je jasné, že vyšší rozlišení potřebuje. iPad 2 vs iPhone 4, na ten rozdíl se nedá zvyknout. V zimě se konečně rozjedou naplno prodeje androidích tabletů a Apple musí přijít s něčím, co to celé zase rozsekne, superjemný „WOW“ displej, který nemá na trhu konkureci je onen obrovský tahák na lidi, který Apple pro udržení náskoku potřebuje!

Vložte vlastní komentář

celý text