Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pri ‚restore‘ z 4.3.2 na ios5 mi nesly zpet z backupu obnovit ani fotky, ani smsky, takze jsou pryc. Kdyz jsem posleze kontroloval format databaze na SMS, je zcela rozdilna. Ma nekdo podobnou zkusenost?

  Dvě věci. Vyzkoušel jsem synchro fotek s iPadem a u mě je vše v pořádku. Druhá věc, menu nastavení je pořád stejné, jen se logicky rozrostlo o iCloud, Twitter a iMessages plus pár drobných zmeň v podmenu. Jinak s tebou, Romane, souhlasím co se týče rychlosti, ta je na betu naprosto skvělá. Každopádně u mě vše funguje jak má, až na lyrics v přehrávači hudby (který mi ale jinak připadá neskutečně nepřehledný…)

  Dost by me zajimalo jak to bude s iMessages ….. a to hlavne..
  a) to se posilaji zpravy z iOS na iOS uplne zadarmo ?? i kdyz prijemce nebude primo na netu ale jenom na iphone prihlaseny k operatorovi ???

  b) asi ty iMessage nebudou fungovat na starsi stroje ?? mam namysli ze bych s iPadu poslal zpravu na iPhone 3G

  Cely system je fajn, no kedy pridajú možnosť vytvorenia uživateľských účtov, to je z môjho pohľadu najzasadnejšia vec ktorá mi chýba v celom iOS na iPade.

  Kony: Je volba, že pokud nebude někdo s iOS5 a ktivním iMessage dlouho online, pošle se SMS – tato volba jde i vypnout :) Psal jsem o tom u sebe na webu.

  iMessage na 3G fungovat logicky nebudou (škoda), protože na 3G nebude iOS5 – dát tam iMessage, dost by se možnosti rozrostly.

  Tomik89: Nejde (zatím), je to „widget“ a ten lze jen umístit do oznamovacího centra. Buď to, anebo nic.

Vložte vlastní komentář

celý text