Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pozor na to, že odkaz na jailbrek se týká fw 4.1! Na nejnovější 4.2.1 je stále pouze tethered jailbreak, abyste pak nebrečeli…

  Hmm a nejlepsi an tyhle kravine je, ze i kdyz sem pak dal tematko delete a smazal ten backboard, tak sem se toho nezbavil. Skvely.

  Pri kazdym kliknuti chce donate. Nezna to vetsinu ikonek. A nejde pustit fotoaparat , protoze obe ikonky vedou do galerie

  Info z iP 4, 4.1 jb

  Jane, za prvé neměl si to mazat. Pokud si jel podle mého návodu, tak sis určitě vytvořil tím stiskem „+“ zálohu, tu stačilo potom dát instalovat a tím by se odinstaloval OS7 skin. Teď fakt nevím co bych ti poradil asi RESTORE a nebo zkus znova stáhnout Backboard a můžeš se jenom modlit ať to tam ještě máš!! V opačném případě RESTORE a můžeš začít znova. Bohužel za chyby se platí :(… A autor příspěvku s názvem MK pokud si někdo ten návod otevře tak by si měl přečíst na co to je a pokud už někdo JB má a má ho na 4.2.1 tak v návodu resp. v bodě 2. je na konci toto „pozor vyžaduje restart iOS!)“ což by měli všichni kdo si JB udělali vědět že iPhone se NESMÍ restartovat! ;)

  Jo, jedna vec, lze se potizim vyhnout, ale to by to musel nekdo zminit. Az si installnete BACKBOARD tak ho prvne zapnete a dejte v nem to + a ulozte si stavajici nastaveni.

  Az pak si sosnete ten OS7Beta.zip

  Jinak se toho lze zbavit pres sbsettings

  to Jan: Prosím Vás, příště si přečtěte ten návod aspoň 2x. Znáte to dvakrát měř jednou řež. Jenom pro zajímavost ale asi jste to přehlédl „3. Zapněte Backboard a vytvořte si zálohu stávajícího skinu (kliknutím na +).“ takže tak :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější