Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  to moosha: Je to bezny jav. Vela firiem vydava soft len v anglictine a neskor pridaju lokalizaciu. Napr Sygic a ich Aura boli az do verzie 2.0 len v ENG.

  hurfo: vírus som našťastie nenašiel, pretože som používal predtým MacScan.

  Keď sa už pýtate na čo je ten antivír dobrý, tak minimálne na to, že viem že neposielam svojim kamarátom, rodine a ďalším ľuďom vírusy a iný škodlivý softvér napr. mailom, môžem si byť istý že som nenatrafil na žiadny z Mac vírusov (aj keď malá pravdepodobnosť, ale existujúca). Predsa je len lepšie, keď si je človek istý, že má počítač čistý, a cena sa mi zdá primeraná, pokiaľ si zoberiete cenu Macov. To že je v slovenčine nemusí byť samozrejmosť, aj keď výrobca je slovenský.

  no, podle mne ta funkce dedekovani viru na jakoukoliv platformu je hlavni lakadlo… clovek tak chrani ne sebe ale spis windows stanicim okolo pomaha :)

  Eset a jejich produkty mám celkem v oblibě, doporučuji Eset Security Family Pack, který obsahuje tři licence pro tři počítače a tři mobilní zařízení, kde je možné používat produkty jak pro PC, tak pro Linux a Mac nevyjímaje v libovolné kombinaci.

  Před nedávněém mně poskytovatel hostingu upozornil, že z jedné mailové adresy odesílám celou noc šedesát mailů za hodinu. Stáhl jsem si tuto aplikaci a byl odhalen trojan a ještě něco. Uloženo do karantény a hotovo. Je tam měsíční trial.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější