Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Myslím, že Retina bude až v „iPadu 3“ rozlišení 2048*1536 je opravdu hodně veliké. S tím dnes pracují desktopy a hrát na iPadu v takovém rozlišení hry by znamenalo veliký výpočetní výkon grafiky a také velkou spotřebu. Takže Retina + iPad 2 = NE / Retina + iPad 3 = SNAD ANO :)

    Zbytečně si dělat zlo s dalším zařízením o jiném rozlišení. iPhone 4 potřeboval nutně jemnější display, ale iPad má výborný display, takže honění za pixely se asi nekoná.

    pokud jsem to pochopil dobre, ze software pres ktery budu kameru v iPadu 2 pouzivat ma 1024×768, tak zkratka to bude stejne rozliseni co bude mit i LCD. Nepredpokladam totiz, ze v pripade vetsiho rozliseni by se roztahovala aplikace na vetsi rozliseni. To by asi rozliseni udelali dvoje, jak to nizsi, tak to vyssi …

    Rovněž nesouhlasím s tím, že by nový iPad dostal retina displej (rozuměj jemnost pixelů). Nicméně nyní jsem si k iPadu pořídil i iPhone 4 a displej iPadu mi přripadá rozmazaný, tu retinu by to chtělo pánové … Nechme se překvapit co na nás v Applu vytáhnou.

Vložte vlastní komentář

celý text