Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    To mi nejak nesedi. Cekal jsem, ze vyhoda pro apple bude ta, ze nebude muset strkat uz c2d a muze dat nvidia 320m ke core iX. V tom byl prece ten problem a duvod, proc jsou stale c2d procesory. Chapu, ze do budoucna bude grafikam nvidia na cipu od intelu. Ale to muze bejt jak rikas za 5 let. Jsem teda zvedav jestli k sandy bridge daji 320m nebo nechaj intelackou, ktera je jen nepatrne horsi.

    Nevím jestli to s článku nevyplývá… Pro Apple plyny z toho výhoda že může nadále používat integrované grafické karty od nVidie s daleko větším výpočetním výkonem, narozdíl od g. karet od Intelu, které mají ten výkon daleko nižší, což v článku zmíněno bylo ;)… Do budoucna z toho plyne další „výhoda“ a to ta že už Apple nebude muset používat tyto „zastaralé“ procesory ale bude moci používát zcela nové super moderní procesory s těma nejlepšími graf. kartami. Apple prozatím používá C2D z důvodu právě těch grafických karet, vypočetní výkon pro MacBook a MacBook Air také plně vyhovuje, pro MBP už ne, proto se používají nové čipy ;)… Ta výhoda je prostě ta, že nemusí teď začít dodávat MB a MBA s Intel grafikou ;)

    Radim: ale ja to prece takhle chapu, ale prece nebude c2d dodoby nez bude nova generace procesoru. Pokud vim tak ted sou sandy bridge, pak bude ivy bridge coz bude ale top segment. Takze nez se dockame intel procikus sintegrovanou nvidii tak to bude pres 2 roky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.