Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  čekal sem mega víc!!! tohle mě akorýát naštvalo! taková reklama…teď už si pořádně rozmyslím jestli budu věřit příště tolik zprávám z apple.com

  Myslim, ze uplne vsichni cekali vic, nez jen Beatles na ITunes :((( reklama to byla sice hodne povedena, ale co z toho, kdyz tedka jsme vsichni zklamani. Chci uz konecne iOS 4.2 na iPad a ne Beatles !

  Nejvíce se, na sobě nezávislých webech, vyskytovala informace právě o Beatles takže jsem to bral jako nejvíc pravděpodobné. Žádné sci-fi jsem nečekal

  Na tento den oprwvdu nikdy nezapomenu. Den nejvetsiho zklamani. Provarena, tisickrat obehrana kapela, kterou sjizdi leda muj deda. Ale z iTunes to nebude, i kdyby to slo.

  Apple si dělá s lidí srandu a vlastně majitel myslí jen na sebe. Opravdu to má pro mě opačný efekt a Beatles z iTunes si za tohle rozhodně nekoupím.

  Betales v iTunes Store je opravdový dárek. Ne ale asi pro tuzemské rádoby fandy Apple přes iPhone, kteří nepoznali dobu, kdy běhal systém 6 na Motorole 68030… THX STEVE

  Myslím, ze kdyby se tahle „mega pecka“ nestala, tak budu žít svuj spokojeny život dal. Tohle bude pecka jen pro Stevovo bankovní konto. Myslím ze tímhle Apple naštval hodně fandů… Opravdu není nic co by sme si zasloužili víc?

  Roman Zavřel rozdíl mezi poslechem CD a stejné nahrávky zakoupené v iTunes v AAC v 256 kbps za předpokladu poslechu na kvalitní highend aparatuře v dobře akusticky řešené poslechové místnosti je opravdu poznat. Rozdíl je hlavně v zobrazení prostoru a lokalizaci jednotlivých nástrojů. Komprimovaná nahrávka je užší jakoby placatější. nicméně na hifi aparaturách levnějších tříd rozdíl poznat opravdu mnoho není. O 320 kbps to samozřejmě platí o to víc. Jenže právě pro to jak zvukově se podařilo remasterovat The Beatles je prostě investice do CD kolekce v této podobě podle mě rozumnější. Pokud pominu hudbu The Beatles o které asi nemá cenu polemizovat, tak poslech této poslední verze je opravdovou lahůdkou.

  Romane, záleží ale opravdu o jaká sluchátka se jedná, jaký je použit sluchátkový předzesilovač pokud tedy vůbec je použit, jaký je zdroj zvuku atd… Samozřejmě že komprimovaným nahrávkám se „dá pomoci“ resp. lépe znějí pokud se použije kvalitní převodník, já používám Apogee což je nepsaný studiový standard a tam samozřejmě je patrný rozdíl když to proženu tímto, než přímo když zapojím lajnu z počítače do zesilovače. Mac Pro i Mac Book Pro jsou na tom s kvalitou integrované zvukovky podobně to zn. neurazí, ale na kvalitní poslech to zkrátka moc není. Ovšem je potřeba dodat, že mluvím opravdu o highend aparaturách. Na aparatuře řádově komplet CD, zesák, bedny do 50.000,- toho mnoho nepoznáme.

  Jsem velice zklamán:( Čekal jsem uvedení iOS 4.2 s něčím „nečekaným“,ale myslím že se o něco podobného mělo jednat,ale uvědomme si,že by bylo ještě horší napsat „Upss,něco se pokazilo. Den na který nezapomenete bude jindy:(„

  Jedno album jsem zakoupil a kvalita dobrá. Nevíte, zda půjdou na Apple TV 2G po očekávaném VideoAirPlayUpdate taky pouštět ony LP soubory ze Store? Mám je jednak u Beatles ale i u nové kompilace P!nk.

  TO: Lukys
  V kvalitni Apple TV první generace s diskem LP soubory včetně navigace samozřejmě fungují.
  V tom levném shitu 2G za 99$ to opravdu s prvním firmware nefunguje, nechápu.

  Podstata toho nezapomenutelného oznámení je v tom, že po 32 letech sporů mezi Apple Records ( Beatles) a Apple Computers ( S. Jobs) jsou bývalí vlastníci svých skladeb zcela v majetku a prodeji toho s kým vedli letité spory a zároveň to je ona dlouho vyčekaná chvíle završení dlouholetého snažení o ukončení sporu, proto ono bombastické oznámení.

  Tak se tohoto významného okamžiku S.Jobs tedy dožil, proto to pompézní antréé. Opravdový sekáč by ale byl kdyby dal k té velké události celou diskografii zadarmo, to by mu ale asi v tom světě peněz akcionáři denně omlácovali o hlavu jak strašně je poškodil až by ho umlátili. Takže co? něco se po letech završilo a od radosti si teď všichni můžou nakoupit. To je tedy terno, ale pro čechy je toto terno na prd, bo si ani nakoupit nemůžou.. Takže nic.

Vložte vlastní komentář

celý text