Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Skvělé. Instalovat si ji sice nebudu, ale potěší to :-). Teď je hlavní to, aby se všechny budoucí Macy s 10.6.3 a vyšším prodané u nás distribuovali defaultně s touto lokalizací. Myslím, že to přiláká další zájemce, pro které byla angličtina bariérou.

  Možná špatný dotaz,ale za optání nic nedám…zž mám češtinu z dřívějška o kterou jsem si napsal spolu se sériovým číslem a měla velikost 12,4MB
  Teď vyšlo ofiko CZ a mám 20,5MB…zdali tomu dobře rozumím,tak mám instalovat i tuto novou češtinu?????Podle mého tam musí bejt asi toho více,když je větší instalačka..Díky za každou radu

  Vlastimil, idealne odinstalovat starou Cestinu a nainstalovat novou. Nyni hlavne jiz nebudes mit problem s aktualiacemi a tak dale, navic jsou daleko lepsi preklady, jiz se nesetkas s dotykovou destickou a.k.a. touchpad :)

  nikdy jsem češtinu nepoužíval, zajímalo by mě jestli jde potom nějak snadno uvést systém do původního stavu (odinstalovat?) Docela rád bych si ji jen zkusil.

  Rád bych se s váma podělil o způsob, jak jsem „upgradování“ ze staré neoficiální češtiny vyřešil já. Takže: System preferences, Language & text, karta Language. V seznamu preferovaných jazyků jsem přesunul český o úrověň níž. Pak se stačí odhlásit a přihlásit. Po tomto kroku jsem měl systém opět anglicky a poté nainstaloval novou češtinu.

  Ještě bych chtěl upozornit na pár malých, milých změn v oficiálním překladu. 1) Dashboard: Konečně přeložily převaděč jednotek, v kalendáři jsou dny česky. 2) Tabulka výběru akce po stisknutí tlačítka napájení je česky. Až přijdu na něco nového, tak napíšu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.